Wesprzyj Niezależne Media. Przekaż 1% na rozwój Mediów Narodowych

Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
  • Z końcem kwietnia mija termin na złożenie rocznej deklaracji PIT.
  • Zachęcamy do przekazania swojego 1% podatku na rozwój Mediów Narodowych.
  • Należy wpisać: KRS: 0000406677. Cel szczegółowy: Media Narodowe.

“To jeden z najbardziej udanych projektów”

Specjalny apel o wspieranie działalności Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, w tym Mediów Narodowych, poprzez przekazanie 1% podatku, skierował Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia:

Ci z Państwa, którzy nie mogą iść z nami lub którzy potem chcą sobie przypomnieć wydarzenia z Dnia Niepodległości, chętnie korzystają z transmisji zapewnianej przez Media Narodowe. To jeden z najbardziej udanych projektów Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który od kilku lat przygotowuje codziennie kolejne wartościowe programy, będące znakomitą alternatywą wobec przekazu serwowanego przez największe stacje. Globalne koncerny jak PayPal, Youtube czy Facebook nieustannie blokują możliwość zarabiania na naszych materiałach i ograniczają nam zasięgi. To dzięki Państwa wsparciu Media Narodowe mogą nadawać i tworzyć materiały na przekór „poprawności politycznej” – podkreślił.

Media Narodowe nieustannie się rozwijają. W ubiegłym roku m.in. przeprowadziły się do nowej siedziby, zainaugurowało działalność nowe studio, odświeżono portal internetowy, jak również wzrosła liczba publikowanych artykułów, czy współpracujących publicystów. Pojawiają się nowe audycje, jak program “Na dwa głosy”. To wszystko jest możliwe dzięki systematycznemu oddolnemu wsparciu widzów i czytelników.

Jak przekazać 1% podatku dla Mediów Narodowych?

Jest to bardzo proste, logując się za pośrednictwem platformy podatki.gov.pl do serwisu Twój e-PiT. Wówczas przy wyborze organizacji do przekazania 1% swojego podatku trzeba wpisać numer KRS: 0000406677. Natomiast cel szczegółowy: Media Narodowe.

Przy wypełnianiu deklaracji w formie papierowej trzeba w okienku oznaczonym liczbą 123. wpisać numer KRS 0000406677, a w rubryce obok – obliczoną kwotę 1% swojego podatku. Z kolei w okienku 125. należy podać cel szczegółowy: Media Narodowe.

Media Narodowe możecie Państwo wspierać przez cały rok. Darowiznę można przekazać w wygodny sposób przez internet, przy pomocy tego linka. Można też dokonać przelewu w sposób tradycyjny. Wówczas należy podać poniższe dane:

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”
ul. Majdańska 1 lok. 11 04-088 Warszawa
nr rach. 40 1020 1013 0000 0702 0411 9202

W tytule koniecznie proszę wpisać:
Darowizna na cele statutowe

Wpłaty zagraniczne:
IBAN: PL.34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
Kod SWIFT: BPKOPLPW


Notice: Undefined variable: underscore_comment_count in /home/mndev/domains/mn-dev.grupa-abs.pl/public_html/wp-content/themes/medianarodowe/comments.php on line 41

Notice: Undefined variable: underscore_comment_count in /home/mndev/domains/mn-dev.grupa-abs.pl/public_html/wp-content/themes/medianarodowe/comments.php on line 42
0 thoughts on “Wesprzyj Niezależne Media. Przekaż 1% na rozwój Mediów Narodowych

  • zawsze OBIEKTYWNA

    Przestałam dokonywać wpłat na MN i Roty Niepodległości., od kiedy MN rozpoczęły atakować (na polecenie PISraela) jedyne patriotyczne i prawdziwie prawicowe ugrupowanie, jakim jest KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość.

    Media Narodowe powinny zmienić swoją nazwę na MEDIA PiSowskie, co będzie zgodne z prawdą!